SmokyTexas CRAZYBERRY 3mg 60ml

SmokyTexas

SmokyTexas CRAZYBERRY 3mg 60ml

85,00 ₺

Kremalı Natural Çilek.. 7 farklı aromadan oluşmaktadır. 

VG/PG: 70/30

SmokyTexas Vapor Knight kalitesiyle Türkiye Pazarı'na oldukça iddialı bir giriş yaparak Tat, Sağlık ve Ambalaj kalitesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı hedeflemektedir. Her türlü manipülasyonun olduğu e-likit sektöründe gerek uygun ambalajlama ve şişeleme, gerek teyid edilebilir seri numaralı ve gerekse seri numarasının teyid aşamasından sonra ürünün şişeleme tarihini kendi websitesinden denetleme özelliğiyle son satıcıların güveni kötüye kullanmasının önüne geçmektedir. Uzunca süre bir çok e-likit markasının şişelemesini üstlenen Amerika menşeli FeelLife firmasinda California Techonolgy Co., LTD kendi markası SmokyTexas'ı üreterek bir çok dünya pazarına da hızlı giriş yapmıştır. Çin ve Hong Kong'un ardından Türkiye, Ukrayna, Rusya ve İngiltere'ye de açılacak olan SmokyTexas kullanıcı güveni ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak e-likit sektöründe tat ve sağlık konusunda tavizsiz ve manipülasyona kapalı bir yönetimle kalıcı olmayı hedeflemektedir. Hiç bir tatlandırıcı ya da efektör içermez

Her çeşidi için test raporlarını kullanıcılarının bilgisine sunan SmokyTexas yakında yapım aşamasında olan üretim tesislerinin videolarını da Vapor Knight aracılığıyla Türkiye piyasasına sunacaktır. 

SmokyTexas

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

SmokyTexas CRAZYBERRY 3mg 60ml

SmokyTexas CRAZYBERRY 3mg 60ml

Yorumunuzu yazın

UYARI: Sitemizin içeriğini görmek için 18 yaş ve üstü olmanız gerekiyor. Giriş'i tıklamakla 18 yaş üstü olduğunuzu beyan ve kabul ediyorsunuz.